Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-mail-ben levelet küldtem az...

MRWHALE kérdése:

E-mail-ben levelet küldtem az mdsz-nek miben azt a dokumentumot töltöttem ki ami töblet pontra jogosít fel a (z egyetemi) felvételi során csak, hogy. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Ezt a levelet én jún 25.-én küldtem el és az mdsz oldalán ahol letöltöttem ezt az igazoló dokumentumot azt írták ,hogy 15 napon belül vissza küldik az igazoló dokumentumot amit majd aztán feltudok tölteni az e-felvin ezzel hitelesítve az eredményemet és a többlet pontomat. Csak ,hogy már a 13. nap van és még nem jött semmi amiből arra gyanakszok ,hogy nem is fog ezért az lenne a kérdésem ,hogy ilyenkor mi a tehendő? Gondolom írnom kéne egy levelet vagy felhívni valakit az mdsz-től hogy most akkor mi van ezzel az igazolással mikor lesz vissza küldve egyáltalán vissza lesz küldve vagy tudnak-e róla egyáltalán vagy senki sem nézi azt a nyamvat e-mailt emire küldtem az igazolást?.(biztos ,hogy jó e-mail-re küldtem és biztos ,hogy jó adatok szerepelnek benne)

2019. júl. 8. 09:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!