Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti láttok már pontot a Felvin?

Ti láttok már pontot a Felvin?

Figyelt kérdés

Tuuuuuudom, tudom, türelem, naponta több ezer jelentkezővel kell foglalkozni, de mindenki össze-vissza beszél. 1 hete hívtam fel őket, hogy mikor jelennek meg a pontjaim, nekem azt mondták, hogy ha 10-ig nem jelenik meg, akkor hívjam vissza őket, egy ismerősömnek pedig a pénteket (12-e) mondták, igazából szerintem maguk a Felvis ügyintézők sincsenek tisztában az egésszel. Nagyon sok ismerősöm, szinte mindenki látja már a pontjait, az osztályomból senki, ugyanez az érettségivel. Ti láttok már pontokat? Lehet hogy az iskola nem töltötte még fel a szükséges dolgokat?

(A Felvit már nem akarom felhívni, egyszavas válaszokkal válaszolnak, flegmák és igazából nem szolgálnak érdemleges információval.)



2019. júl. 9. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs még semmi valaki írta, hogy 10-én kel telefonálni majd akkor felhívom őket. De azért már csinálhatnának valamit, mert idegtépő ez a gyerekeknek, hogy mi mindent amit kell megcsináltunk most meg itt mi idegesgedjünk. Én is akikkel az osztályból beszéltem még senki sem látja.
2019. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*kell
2019. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

április 19 óta látom a pontjaimat.

Mondjuk nem idén érettségiztem.

2019. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon idegesítő, hogy mindenki mást mond, sokan látják, sokan nem, ha feltöltöm az érettségit (tisztában vagyok vele, hogy nem kell, de én azért feltöltöttem a biztonság kedvéért), akkor 3 hétig semmi reakció, aki később érettségizett, annak meg már rég megjelentek a pontjai... amikor felhívtam őket meg kb egy 10 mp-es beszélgetésben lerendezte az ügyintéző néhány “igen-nem” válasszal. Legalább megnézné, hogy nincs-e valami probléma a papírjaimmal vagy az adatokkal, de ahhhh, dehogy.
2019. júl. 9. 13:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Én látom, de én MA-ra jelentkeztem idén.:)
2019. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

En is latom igaz mar mesterszakra jelentkeztem, felveteli vizsga utan kb 2 nap es fent volt.

Alapszakon meg a ponthatar huzas elott par nappal lattam csak

2019. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már látom, nekem tegnap jelentek meg.
2019. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Júniusban küldtem el a bizit és 3-4 napja töltöttem fel az érettségit.

Mára minden pontot regisztráltak, feltöltés óta persze nem néztem meg, csak most. :)

2019. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Naggggggyon köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld. Na most én meg meguntam és felhívtam, azt mondta a csávó, hogy nagyon lassú a rendszer átfutási ideje, az is elképzelhető, hogy július 12 után jelennek meg majd a pontok, folyamatosan figyelni kell. 🙁
2019. júl. 9. 15:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Látok, 99. :)
2019. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!