Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van, hogy a...

Mennyi esélye van, hogy a BGE-n turisztikán még 15pontot esik a ponthatár?

Figyelt kérdés
Tavaly 400volt a ponthatár, esélyes, hogy leesik megint egy nagyot mint tavaly, 385re?

2019. júl. 10. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem. Sok az ember, aki nem szeretne kétkezi munkát végezni, ezért valami diplomát szeretne, de még egy erősebb közgazdász szakra se alkalmas, nemhogy orvosnak vagy mérnöknek. Nem hiszem, hogy bölcsész szintre menne le a ponthatár.
2019. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
kb 12.75%
2019. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A turizmus-vendéglátás állami képzés központi ponthatáros:400 pont. Tehát ha államira mennél, akkor az esély, hogy levigyék 400 alá, egyenlő a nullával. Ha önköltségesre jelentkeztél, az más.
2019. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Értem, hogy nem ezt a választ szeretted volna hallani, de ez az én véleményem. És nem verem ki, sőt drukkolok hogy bekerülj.
2019. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk attól még kiverheted.
2019. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg,most látom, hogy vannak előzetes ponthatárok,ami tényleg 400

egyébként nem oda akartam mindenképp bejutni,de így már egyáltalán nem érdekel:D

2019. júl. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!