Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon szabad-e iskolát váltani...

Vajon szabad-e iskolát váltani amiatt, mert nem találok igazi barátokra? Akikkel lehet együtt lógni stb?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami oka csak van hogy legalább egy olyan embert nem találtál akivel jól megértenéd magad. A másik pedig hogy ha az iskolában nem találtad meg akkor kell hogy legyen máshonnan barátod. nem hinném jó lenne egy probléma elöl elszaladnod. Valami oka kell hogy legyen hogy nincsenek barátaid, vagy akikkel szivesen vagy.


ha nagyon barátokra vágysz kezd el egy olyan tevékenységet ahol barátokra találhatsz. pl akár melyik sport, vagy tánc, fözés, varrás, barkácsolás, akármi más.

2008. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyerekeimnek azt szoktam mondani: ha úgy érzed, hogy mindenki ellened van, valószínűleg nem a mindenki hibás.

Szerintem ne futamodj meg, hanem nézz körül jobban az osztályban. Biztos vagyok benne, hogy találsz olyan embert, aki szintén magányos. Vedd észre, szólj hozzá. Az előfordulhat, hogy az illető nem "menő", de ne is akarj azok holdudvara lenni.

2008. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy problémát nem így kéne megoldani
2008. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha sulit valtasz, mi a biztositek arra, hogy ott lesznek majd barataid? Keress itt valakit, es ne a logason jarjon az eszed, hanem inkabb a tanulason, szerintem!
2008. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én tavaly sulit váltottam, pedig sok barátom volt...az új sulimban egy sincs, aki megbízható lenne. lehet, hogy nem is veled, hanem a közösséggel van a baj. én pl. azért vagyok kívülálló, mert nem vagyok az az "agyonsminkelemmagam" típus :) nem a legjobb megoldás iskolát váltani, de végülis megtörténhet, hogy tényleg nem vagy egy hullámhosszon velük...
2009. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!