Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnökinformatikushoz mennyire...

Mérnökinformatikushoz mennyire kell kockának lenni? Milyen a közösség az informatikus szakokon?

Figyelt kérdés

Győrbe vagy Veszprémbe akarok menni informatikát tanulni.

Nem vagyok kocka egyáltalán. Szabadidőmben inkább haverokkal lógok vagy sportolok,minthogy programozzak. Annyira különösebben nem is érdekel,csak olyan szinten érdekel hogy ha előadáson lennék és tanulnám,akkor valamilyen szinten érdekelne,de így magamtól nem ülnék le játékokat csinálni vagy ilyesmi. Meg persze azt se tagadom,hogy a fizetés is közre játszik,meg a sok lehetőség, és matekból is elég jó vagyok,de az is akkor érdekel ha épp órán vagyok de így magamtól nem nézek utánna dolgoknak, csak ha kell.

És attól félek,hogy nem bírnám ki a közösséget,ha ilyen sok kocka közé kerülnék. Szerintetek tényleg ilyen gyökérnek kell lenni vagy ez csak egy tévhit vagy hogy van ez?


2019. júl. 13. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs de az, hogy valaki szeret szabadidejében programozni, az nem jelenti azt, hogy kocka vagy pláne gyökér. Viszont az, hogy te nem szeretsz programozni, erősen azt juttatja eszembe, hogy keress másik pályát.
2019. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem neked való. Ilyen suliba olyanok menjenek, akik szeretik, amit csinálnak és van bennük annyi EQ is, hogy nem neveznek másokat gyökérnek.


Pojácák nem tudom, hol csoportosulnak, de nézelődj még!

2019. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Corvinuson vannak ilyen páwák. :)
2019. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy nem biztos, hogy jó választás lenne. Én sem voltam kocka, de nagy vágyam volt, hogy programozó legyek, így el tudtam végezni (jó eredménnyel) az egyetemet. Viszont a lelkesedésem megkopott időközben és nem túl élvezetes olyannal foglalkozni, amit nem szeretek.
2019. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!