Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bejutottam az egyetemre, de...

Bejutottam az egyetemre, de nem szeretnék idén még oda menni, lehetséges lesz jövőre?

Figyelt kérdés

99% hogy megvan a pontom, szóval mondhatom hogy bejutottam. Állami támogatottra jelentkeztem

Lehet viszont lesz egy 7 hónapos EVS lehetőségem, amit szerintem kár lenne kihagyni

Ha idén nem iratkozok be attól jövőre jelentkezhetek megint állami finanszírozottra?



2019. júl. 15. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Corvinuson nem lehet passzív félévvel kezdeni, csak nagyon nyomós indokkal (pl. kórházi kezelés, terhesség).

Egy Corvinusos

2019. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De az is passzivalasnak számít ha el se megyek beiratkozni, tehát egyáltalán nem iratkozok be az egyetemre?
2019. júl. 16. 14:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Az nem passziválás.
2019. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Akkor így valójában gond nélkül csináljátom nem?


Az egyetlen ami visszatart valójában a híresztelés hogy jövőre csak önköltséges hely lesz a Corvinuson

2019. júl. 16. 16:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy lehet, hogy lesz egy 7 hónapos EVS lehetőséged. Mikor derül ki biztosra? Mert nehogy aztán az egyetemről is lemaradj meg a lehetőség sem jön össze.


Egyébként attól, hogy erről lemaradsz, a Corvinus is lehet tud más, de szintén hasznos tapasztalatot nyújtani. Biztos vannak Erasmusos lehetőségek, amik ha nem is ugyanolyanok, de talán kárpótolhatják.


Szerintem jól gondold át, főleg, ha tényleg csak lehet hogy mehetsz és még nem is biztos.

2019. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!