Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappalis egyetemisták! Ti...

Nappalis egyetemisták! Ti tudtok dolgozni suli mellett?

Figyelt kérdés
Szeptembertől el kéne kezdenem dolgozni valahol, mégha csak valami diákmunka is, csak az egyetemet is akkor kezdem. Ti meg tudjátok oldani a kettőt egyszerre? Milyen munkákat lenne érdemes keresnem?
2019. júl. 15. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudtam megoldani, mert vagy teljesen zsúfolt a napom, vagy pont úgy van órám (másképp nem tudtam felvenni), hogy pár óra szünet van közte és jön a következő.


Ha esetleg sikerülne egy napot (vagy esetleg fél napot) szabadon hagyni, akkor 4 órás részmunkaidős állást kereshetnél.

2019. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem. Eddig minden félévemben hétfőtől péntekig óráim voltak, ráadásul mindenféle rendszer nélkül, tehát egyik nap reggel 8-tól 6-ig egy huzamban órám volt, máskor csak délután 2-kor kezdtem vagy éppen több órányi szünet volt két óra között. Plusz ugye, ha hozzáadjuk az utazást, a tanulást is, akkor pláne sok idő kiesik. Így pedig semmi esély nem volt arra, hogy suli mellett dolgozzak.
2019. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én el tudtam intézni. :) Első félévben a pénteken teljesen szabad volt, és csütörtökön is csak 10-12 volt órám, a másodikban sajnos minden nap volt órám, de volt amikor csak előadások voltak betervezve, azokról elmentem, így kedden egy fél napot és csüt egy fél napot tudtam dolgozni. Egyetem előtt nyáron kezdtem diákmunkában dolgozni a cégnél, ősszel egy hónap próba után visszamentem hogy bírom mellette, azóta pedig még mindig itt vagyok, ősszel megek át ha minden igaz a másik irodájukba. Nekem ez hobbi, jól érzem magam a munka közben, jól is fizet, és remek zsebpénzkiegészítés volt. Plusz legalább annyival kevesebbet kellett itthon lennem. A tanulmányaim sem bánták, minden zhra rendesen fel tudtam készülni, vizsgaidőszakban meg nem mentem, így azok is jól sikerültek. Ha jó főnököt fogsz ki, szerencséd lehet, én jól jártam. Most kezdem a második évet ősszel, meglátjuk bírom-e a több órával is.
2019. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!