Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet ma még be jegyzett...

Lehet ma még be jegyzett kozepszintű nyelvvizsgát venni?

Figyelt kérdés
Diploma miatt kellene. Szociális munkásnak tanulok, nem érdekel a nyelv de kellene a nyelvvizsga

2019. júl. 16. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek. Veszélyes és lebuksz vele, jól megütöd a bokádat. Tudok olyanról, aki diszlexiásnak igazoltatta magát az orvossal, így nem kellett nyelvvizsgáznia. Ez is milyen már azért...
2019. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgyis lebuksz. Ha ennyire mindegy, akkor csinálj eszperantót.
2019. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet venni, csak az első ellenőrzéskor (mikor leadod az egyetemen) kiderül, hogy hamis. Csak a balekok dőlnek be ennek. Fizetnek 200 ezret aztán lebuknak, ráadásul közokirat hamisítás (talán ez ez a neve) priuszuk lesz. Az a szőrnyű, hogy még sajnálni sem tudom az ilyen balfékeket.


Javaslom , íratkozz be egy eszperantó tanfolyamra. Nekem 3 hónap alatt lett meg az eszperantó nyelvvizsgám.

2019. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de mivel központi nyilvántartásból ellenőrzik már az egészet, 100%, hogy lebuksz.
2019. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak kapcsolatok kellenek. Én is hasonlókèpp vagyok, soha nem ment az angol, 12 éven keresztül gyűlöltem, a tanár is engem, nem is nagyon tanított mondjuk semmit, nem is érdekelt egyáltalán az angol, érettsègin meg szerencsém volt pont azt az egyetlen tételt húztam amiről tudtam hadovàlni. Majd levizsgàzok más nyelvből újra, meg nyelvvizsgàm is majd másból lesz. Nekem is megfordult ez a fejemben, de nagy az esélye a lebukàsnak, és hát börtönbe nem mennèk csak azért, mert egy tantárgyat gyűlölettel a szívemben teljesítettem 12 év alatt. Egyetemre viszont akarok majd menni a kèsőbbiekben, szóval muszáj lesz valamit alkotnom, ha más nem valami orvosi papírt, majd meglàtom, hogy alakul.
2019. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!