Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvostan hallgatók, vagy a...

Az orvostan hallgatók, vagy a jogi hallgatók tanulnak többet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mindkét szakon rengeteget kell.
2019. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Miért kell összehasonlítgatni ezt a két szakot?

Egyébként mind a kettő szakon rengeteget kell tanulni.

2019. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Mindkét szakon rengeteget kell, de orvosin többet, mert ott szorgalmi időszakban is folyamatosan tanulni kell.

Ezt egy jogász mondta nekem.

Összehasonlítani meg azért kár, mert ami az egyiknek fekszik, az a másiknak nem.

2019. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
3-as: jogon is kell szorgalmi időszakban tanulni (tapasztalat beszél belőlem) nem tudom miért állította az ellenkezőjét az ismerősöd, nekünk folyamatosan vannak számonkérések, illetve ekkora mennyiséget csak vizsgaidőszaki tanulással képtelenség lenne elsajátítani.
2019. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én sem értettem, hogy lehet azt az mennyiséget egyszerre megtanulni 😃 Ráhagytam.
2019. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Orvos, ezerszer nehezebb az anyag.
2019. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom jogon is sokat kell tanulni, de kicsit a jog ellen szól, hogy tele van erősen butácskának tűnő plázacicákkal. Orvosin is van ilyen de azért kevesebb.
2019. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A szorgalmasok mindkét helyen sokat tanulnak, a lusták meg sehol. Utóbbiak közül a nagyon okosak azért elvégzik az egyetemet, az első csapatból pedig jó átlagos képességüek is.
2019. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Szüleim jogászok,én orvostanhallgató vagyok. Szüleim nem nagyon tanultak szorgalmi időszakban,én viszont elővettem szinte napi rendszerességgel a tanulni valót,vizsgaidőszakban pedig vért pisiltem így is(másodéves voltam)

Szüleimnek beszoktam mutatni az aktuális vizsgaanyagot,csodálnak engem és szerintük ők erre nem lennének képesek(értelmes szüleim vannak,vág az eszük,mint a borotva)

2019. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok szóismétlés miatt.
2019. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!