Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga előtti pánik? Sos

Forgalmi vizsga előtti pánik? Sos

Figyelt kérdés

Holnap megyek forgalmi vizsgázni 55 órával a hátam mögött, de mióta tudom az időpontot folyamatosan bénázok. Az oktató azt mondja a tudásommal simán le lehet vizsgázni, csak a fejemet tegyem rendbe.

Tényleg elmondhatatlanul izgulok, valakinek valami tipp, hogy mit csináljak, hogy lenyugtassam magam? Mert ez így instant bukó lesz. Annyira be tudok pánikolni, hogy pl. egy parkolásnál azt is elfelejtem merre kellene tekerni a kormányt.

Bármi ötlet, hogy mit csináljak?



2019. júl. 18. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy jó fürdőt, nézz meg egy filmet és időben pihenj le. Aludd ki magad. Ha reggel mész, akkor kávé helyett igyál egy citromfű teát. Előtte kicsit sétálj, pl egy-két buszmegállónyit, a mozgás csökkenti a stresszt. Hallgass zenét közben.


Amúgy én is totálisan be voltam előtte panikolva, aztán ahogy megérkeztünk a vizsga bázisra és megjelent a vizsgabiztos, egyből elöntött valami fura nyugodtsag, tök fura volt, de meglett.


Sok sikert holnapra!

2019. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

csinálj fék tesztet a kapuban...

előtte csekkold le a lámpákat, kereket, kocsit stb...

nekem a vizsga előtt volt lehetőségem egy fél órát vezetni még gyakorolni...

sebváltón ne pihentesd a kezedet...és nézegess a tükrökbe is...nem elég szemeddel odapillantani, lássa a vizsgabiztos h a fejedet is arra fele fordítod...

2019. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor nyugodtan meg, amikor az oktató mondta, hogy normális vizsgabiztos lesz, aztán a végén kiderült, hogy o nem a legjobb biztos, de simán atmentem 😃

És nagyon koncentrálj arra, amit ki akarsz húzni, nekem bejött a parkolásnál és az útvonalnal is

2019. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is izgultam nagyon, pedig tudtam vezetni. Aztán mikor már elindultunk nem arra figyeltem. Az izgulás el fog múlni, mert nem arra fogsz figyelni. Nálam a vizsgabiztos leengedte az ablakot kitette a kezét és lázán ott pihent. Nem tudott semmibe belekötni a félénél vissza is fordultunk aztán hibapont nélkül meglett. :)
2019. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, 2 hibaponttal ugyan, de sikeres lett a vizsgám. Nagyon rendes vizsgabiztost kaptam, nem izgultam amikor már odajött, hogy na akkor vizsga.
2019. júl. 19. 18:02
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Na meg a boríték is jó vastag volt.:D
2019. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. :)
2019. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 kíváncsi vagyok, miféle borítékról beszélsz
2019. júl. 20. 21:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem arra gondoltak, hogy alaposan kitömted a zsebét cserébe😆
2019. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Valóban arra gondoltam, mert elsőre nem megy át senki, max aki kormánnyal a kezében született, na meg aki a gyk-re jár. :D
2019. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!