Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le ezt az erős...

Hogyan küzdjem le ezt az erős pánikot?

Figyelt kérdés

A héten forgalmi vizsgázok másodjára, az első a nagy izgalmam miatt nem sikerült. Amikor ott voltunk és vártuk a vizsgabiztost, akkor sikerült megnyugodnom, de amikor beült mögém és elindultunk, remegett a karom, a lábam, a hangom, izzadtam, kipirultam, forró volt a bőröm, elinduláskor a remegő lábam miatt normálisan a kuplungot sem tudtam felemelni úgy, hogy ne lefulladás legyen a vége, amit a következő kereszteződésnél sikerült is megismételnem. Ahogy belenéztem a visszapillantóban láttam, hogy ott ül, levert a víz, csak arra tudtam gondolni, hogy mikor fog egy apróságba belekötni.


Az a "baj", hogy Szegeden vizsgázok és annyira sokan osztották már meg velem a negatív tapasztalataikat, hogy teljes pánikban török ki, amint odakerülök, hogy na, akkor vizsga. Semmi pozitív tapasztalatot nem hallottam, nem izgulnék ennyire, ha nem ijesztettek volna meg ennyire... ha említem valakinek, hogy vezetni tanulok, egyből mindenki kiakad, hogy Szegeden hűűű, de nehéz jogosítvényt szerezni, úgysem fog sikerülni 3. alkalomnál előbb. Hogyan tudnám ezt a pánikot felülírni, leküzdeni?

18/L



2019. júl. 15. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy hátráltat, próbálj kizárólag a feladatra koncentrálni, nem gondolkodni az eredményen, az ráér utána. Gyakorolj, amennyit csak lehet. Rossz tapasztalatok kb. mindenhol vannak, sajnos ez ilyen. De, szerencsére tudtommal nem számít hanyadik alkalommal sikerül, úgyhogy hozzáállhatsz úgy is, hogy nem dől össze a világ, ha most nem sikerül, majd legközelebb. :)
2019. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csapokaka válasza:
31%
vegyél be 0,25 xanaxot . esetleg 0,5 öt. igyál rá egy energy drinket , így fáradt nem leszel de nyugodt igen. próübáld ki egy nappal elötte.
2019. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, pár hete Szegeden forgalmi vizsgáztam, elsőre meglett, egyáltalán nem olyan a helyzet, mint ahogyan lefestik...
2019. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!