Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valakinek szorongása...

Volt már valakinek szorongása a teljesítés, tanulás miatt?

Figyelt kérdés

Anno államvizsga előtt, most pedig egy sima vizsga miatt is teljesen ki vagyok készülve. Félek a vizsgától (pedig eddig mindenem ötös volt a mesterképzésben), de ami még rosszabb, hogy részmunkaidőben dolgozom a suli mellett és muszáj vagyok bemenni a vizsga előtti napokon dolgozni. Ezzel se lenne semmi baj, mert elengednek hamarabb meg fel lehet ebből a tárgyból készülni, de mégis szorongani és pánikolni kezdek ha valahova menni kell, ahelyett hogy a tanulással foglalkoznék. (Ugyanez a szórakoztató programokra is igaz.)


Nem tudom hogy nyugodjak meg... Szedek valerianat meg este is jól alszom amúgy, csak napközben van ez velem. Van valami tippetek?


Gondoltam arra, hogy szabadságot vegyek ki a vizsga előtt, de sajnos nincs annyim meg inkább az államvizsga előtti időszakra tartogatom.



2019. jún. 17. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm, mindenkinek volt ilyen. Igyál citromfű teát literszám napközben. Kineziológus sokat segíthet ennek forrásának megtalálásában.
2019. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát kezdj el legzőgyakotlrlatokat csinalni!


En olyan szinten panikoltam vilag eletemben vizsgak elott, hogy konkretan az iskolát kijartam de az erettsegire nem mentem el!


Azóta azt hiszem megtudnám csinálni de az állandó azorongástól pánikbeteg lettem, szoval muszaj(!!!!) kikapcsolni neha!

2019. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyál orbáncfű-citromfű teát.
2019. jún. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az első és nem is az utolsó.

Mindenképp menj el szabadságra utána amint tudsz. Idegileg és fizikailag is kimerít a stressz. (Google: mellékvese fáradtság/kimerülés)


A legjobb tényleg a citromfű tea, gyógyszrres nyugtatóktól csak betompulsz és a memóriádat is megzavarja. Esetleg meditálni próbálj még meg.

2019. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!