Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elcsalja az órákat az autós...

Elcsalja az órákat az autós oktatóm?

Figyelt kérdés
8 órám van vissza még a forgalmi vizsgáig de km-be nagyon rosszul állok. 1 óra 40 percet megyünk mindig de 2 órát ír be. Pl 9-kor elindulunk olyan 9:40-10:00 körül tartunk egy 10 perces szünetet és 10:40-kor már parkolunk le. 247km-nél járok de ha megnézzük így alkalmanként 20 percet elcsal ami 30 óra alatt 10 órát jelent. Annyi alatt meglenne a km szerintem. Reklamáljak

2019. júl. 22. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, 50 perc egy vezetési óra, így óránként 5 perc a csalás. Ezért nem reklamálnék, de esetleg kérdezd meg, lehetne-e szünet nélkül vezetni a két órát.
2019. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy vezetési óra ugyan úgy, ahogy a suliba is 1 tanóra nem 60 perc. Ha jól rémlik 50 perc vezetésnél.

Menj országúton pár órát, ott jönnek a kilométerek.

2019. júl. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó szerintem a vezetési óra, de szerintem is csal, hogy a következő tanuló egészkor kezdhessen.


Viszont azért kevés a kilóméter, mert lassan mész! Ha gyorsabban mész, több kilóméter fog beleférni

2019. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50 perc egy óra. 1 éve vizsgáztam le. Az enyém sosem csalta le. Viszont az oktatóm is meg neki az apja is csak az órákat írja, a km-t lesz@rjak
2019. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt remélem tudod, hogy 580 km-t kötelező vezetni. Én is megszívtam, ezért 10 órát még vennem kellett...
2019. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy le kell vezetni 580km-ert, de úgy érzem, hogy már elég jól tudok vezetni. Miért nem visz ki városon kívülre, hogy minnél hamarabb meglegyen?
2019. aug. 12. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Te még mondhatni szerencsés vagy. Egy óra vezetésből 50 perc, az én oktatóm az alapból 45 percnek vette és mindig masfél órákat vezettünk. Pihi nem volt közben, de azt előszeretettel elkéste vagy valami halaszthatatlanul fontos ügy miatt kellett megállni. Szóval máshol sem jobb a helyzet, de levizsgáztam, szóval már mindegy.
2019. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!