Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A légy jó mindhaláligból...

A légy jó mindhaláligból írunk dogát, de nem fontos elolvasni csak a megadott kérdésekre válaszolni. Válaszolnátok nekem pár kérdésre ? (Amúgy elolvasnám, csak szorít az idő)

Figyelt kérdés

1.Hogyan gondol a regény elején Misi arra, hogy a debreceni diákok közé tartozik?

2. Mikor változnak meg ebbéli érzései?

3. Milyen a viszonya Misinek a könyvekhez, a híres kölők, írók műveihez?

4. Milyen csábítással akarják letéríteni a jó útról?

5. Hogyan érzi magát a falusi siú Ordyéknál, Gyimesieknél és Törökéknél? Hasonlítsd össze ezeket a családokat!

6. Kik azok a családtagok az előbbi családokban, akik befolyásolják Misi sorsát, s hogyan?

7. Vannak-e hibiái Misinek? Ha igen, mik azok?

9. Milyennek látod az osztálytársai között?

10.Milyennek látod Misit a tárgyaláson?


2008. nov. 15. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, erre elég nehéz úgy válaszolni, hogy nem most olvastam, nem egy olyan könyv volt, ami emlékezetes maradt ennyire részletesen. Nincs egy "kötelezők röviden", amiben benne van ez is? Ha ennyire szorít az idő, én azt szedném elő. Egyébként én minden kötelezőt elolvastam, de ez azon kevesek közé tartozott, ami nem kötött le, úgyhogy ezt szívesen kihagytam volna. Remélem, tud valaki segíteni, de ha nem, ugorj be egy könyvesboltba, és keresd a rövidítettek között, szerintem ezek vannak olyan lényegi részek, hogy benne kell lennie (elnézést az írótól).
2008. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Itt a rövid összefoglaló:

[link]

És az elemzés:

[link]


Vagy ugorj le a tékába, és nézd meg a filmet! Az is csak másfél óra!

2008. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. nov. 15. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Jófej tanárod van. Ezekre igen nehéz úgy válaszolni, ha nem olvasod el. :/
2008. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!