Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SÜRGŐS! A légy jó mindhalálig...

SÜRGŐS! A légy jó mindhalálig c. könyvről kell írni fogalmazást. Írnátok ötleteket, véleményeket? (többi lent)

Figyelt kérdés

nem olvastam el, de légyszi a kérdésre válaszoljatok, ne pedig fikázzatok, hogy pedig milyen jó könyv, meg h a mai gyerekek nem olvasnak, meg stb, mert jelentelek. a kérdésre kell válaszolni, nem pedig mással foglalkozni. amúgy szoktam olvasni, de hát ugye amit kell, azt persze hogy nem olvasom el.:D na és fogalmazást kell írni.

1. egy fejezet tartalma

2. véleményem a műről

3.egy szereplő jellemzése

és azt mondta a tanár, hogy akii év végén, vagy félévkor ötös akar lenni, az a véleményem a műről-t írja. és hát jól jönne az ötös, mert ugye továbbtanulás lesz, de mit lehet írni 3-4 oldalba a véleményemről? írnátok ötleteket? nagyon örülnék neki. köszi.


2011. okt. 8. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
remélem csak az kap ötöst, aki meg is dolgozik érte
2011. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
egyetértek az előttem szólóval, szerintem felesleges perceket töltöttél el azzal hogy ezt kiírtad ide, senki nem fog helyetted dolgozni max pénzért, akkor meg már érdemesebb elolvasni.
2011. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen felesleges továbbtanulnod ilyen hozzáállással és stílussal.Vagy majd az egyetemi jegyzeteidről is megkérdezed mások véleményét?
2011. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

1. ötlet: Olvasd el azt a k..va könyvet! Később se fog senki más dolgozni helyetted!


Jelents fel/ki/be (nem kívánt törlendő!), nem történik semmi érdemleges tőle!

2011. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

Az ötletem a kérdéshez egy igazán őszinte fogalmazás.

Véleményem a műről.

Mivel nem olvastam.. hát csak annyit tudok róla,hogy kötelező és kötelezőt nem olvasok, elvből,mert kötelező. Másoknak tetszett is meg nem is. Ezek alapján az én véleményem az,hogy nincs véleményem és a másik két témához sem tudok hozzá szagolni. De azért,mert őszinte voltam kérem az ötöst félévkor, mert tovább tanulok.

2011. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
Ha írsz egy e-mail címet, elküldöm neked.
2011. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
én se olvastam, és mindkettő dolgozatra amit írznk belőle ötöst kaptam. megértem, hogy nem olvatad el... Nézd mega filmet és nézegess neten olvasó naplókat. Ha ügyes vagy és jól tudsz fogalmazni akkor ennyiből már meg lesz az ötös.
2011. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszi az utolsó normális válaszadónak.

egy büdös b.uzi paraszt vagyok. ugye? és milyen jó is annak lenni.

2011. okt. 8. 22:39
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

egy büdös b.uzi paraszt vagyok. ugye? és milyen jó is annak lenni.



Látom önkritikád az van.. de humorérzéked nulla.

2011. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

mert ez aztán nagyon vicces, nem?

nem tudnak normális választ írni, mikor normális kérdést írtam ki, ötleteket, hogy miről lehetne írni 3-4 oldalban. persze azt írni, hogy milyen jó is volt az a könyv. ezt egy mondatban el lehet mondani nem?

2011. okt. 8. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!