Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segít nekem angol házi...

Valaki segít nekem angol házi feladatban? 5 mondatot kell írni

Figyelt kérdés

Arrol kell hogy mit csináltam nyáron.

Én nem tudom miről irjak nem voltam most sehol csak vásároltam, itthon takarítottam, gépen játszottam, furdottem napoztam az udvaron. Hogy lehet ezt leirni 5 értelmes mondatba?


2019. szept. 5. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Although my family didn't go on holiday this year, I still had a great summer. In the first weeks of the holiday, I was quite lazy about doing productive things, but after some rest, I successfully cleaned my room which my mom was very happy about. Later in the summer, when the heatwave came, I spent most of my days sunbathing in our backyard. I also read a lot (vagy írj amit akarsz, amit gyakran csináltál, a gépezésen kívül) and spent valuable time with my family (and friends) which I find harder during school time.
2019. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!