Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehetne ezt a könyvet...

Hogyan lehetne ezt a könyvet egy bibliográfiában megemlíteni? (Felsőoktatás)

Figyelt kérdés

Magyar ​történelmi fogalomtár I-II. (Szerk: Bán Péter)


Oldalszámot nem akarok belerakni, viszont nem tudom hogyan kéne a könyvre hivatkozni, tekintettel hogy Bán Péter nem a szerzője, hanem csak egy szerkesztő, valamint a műnek több szerzője/szerkesztője is van. Volna valaki kedves legépelni nekem az erre a könyvre való hivatkozást?



2019. szept. 21. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

[számozás] Szerző(k):Cím,Kiadó,kiadás éve

Elég nagy bajok lesznek, ha még ez sem megy...

2019. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a kioktató választ, ennyit én is tudok, hidd el, a másik 14 művet (folyóirat, tanulmány) lazán el tudtam helyezni a bibliográfiában, csak ezt nem. Nem értem, miért itt éled ki a frusztrációd, de hát ha ez neked jó.. :)
2019. szept. 21. 19:03
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:
Vagy mindet számozással vagy mindet rövidítésszerűséggel jeleníted meg: [15], [Matöf], [Mtf].... És most képzeld azt, hogy én is kioktató hangsúllyal mondtam.
2019. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!