Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek ezt hogy kell...

Szerintetek ezt hogy kell megcsinálni? Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
Projektet kell csinálni és azt mondta arról hogy kivalasztok egy országot és arról írjak hogy ott mit esznek. De én azt leirom 2 mondatba. Hogy kéne megcsinálni?
2019. okt. 6. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván részletesebben:


Az ország gasztronómiájának bemutatása, különleges vonások

- előételek

- levesek

- főételek

- deszertek

- borok ezekhez vagy koktélok

- étkezési szokások, amik mások (időpontok, helyszínek vagy eszközök)

- összefoglaló


2 mondat is lehet, vayg doktori értekezés is, csak rajtad és a kreativitásodon múlik.

2019. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
* Megtámogatnám még képekkel, esetleg videóval is, ha van rá hely és lehetőség. Vagy ami bemutatáskor tuti bejönne, egy kis kóstoló a legnépszerűbb kajából.
2019. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Kivalasztod az orszagot es leirod a nemzeti eteleiket (Magyarorszagon pl: gulyas, pörkölt stb.) aztan leirod az ünnepeikhez kapcsolodo eteleket (M.o.-n pl: karacsonykor bejgli stb.) es akkor igy szepen felepited. Ha valami kulonlegesebb orszagot valasztasz lehet hogy valami etelt pl bem lehet ott enni ami nalunk igen azt is leirhatod aztan kb ennyi.
2019. okt. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neten kerestem nagyon kevés van ott ilyenekről írva én meg magamtól nem tudom
2019. okt. 6. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtár, könyvesbolt, gasztronómia rovat.


De kizárt, hogy a neten nincs semmi már ne haragudj!


Annyi gasztro blog van, hogy Dunát lehet vele rekeszteni!

2019. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Neten kerestem nagyon kevés van ott ilyenekről írva"

Akkor nem jól használod!

Eszméletlen mennyiségű utazós/főzős/kajálós videó van fent a neten, sokhoz blog is kapcsolódik. Ha abból nem tudsz összehozni 1 bemutatót akkor semmiből.

2019. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!