Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A töltött rántott húsokat le...

A töltött rántott húsokat le lehet fagyasztani? Karácsonyra tervezem megcsinálni, de nagyon kevés lesz az időm. Hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, le lehet. A rántott húst még fagyottan melegítsd át forró olajban, olyan lesz mint a friss. A töltött húst egyben fagyaszd le. Kiolvasztáskor tegyél pici zsírt a tetejére, és fóliával letakarva melegítsd fel a sütőben. NEM kell sütni.
2014. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem lesz 30perced megcsinálni? Mert kb addig tart betölteni,panírozni és megsütni. Le lehet fagyasztni, de messze nem olyan jó, mint frissen.
2014. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
pár hónapja mi is kipróbáltuk és ugyanolyan, mint frissen, nincs a kettő között különbség
2014. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Isteni karácsonyi menü lehet az :D Fagyasztott rántott hús, te jó ég :D:D
2014. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha sok húst sikerült bepaníroznom, akár töltöttet is, szoktam néhány darabot lefagyasztani, hétköznap kisütni.

Kiengedni nem szabad, mert elázik a prézli, azon mód fagyosan kell megkezdeni a sütést.

Karácsonyra azért nem terveznék fagyos húst kirántani, tényleg a legjobb frissen.

Szervezd úgy a teendőidet, hogy erre legyen időd, ha lehet.

Az más, hogy kora reggel bepanírozod, és délben vagy este sütöd ki, az akkor is aznapi friss.Hidd el megéri.

2014. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

egy multinál dolgozom, ez az első karácsony, a

lányaim születése óta, amikor dolgozom. 24-én is nyitva leszünk rövidítve, tehát nem áll rendelkezésemre az egész nap

, és aznap van nálunk a karácsonyi vacsora., ahová mint mindíg jönnek a keresztszülők.

2014. dec. 3. 20:10
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan fagyaszd le, ahogy elsőként írtam.
2014. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
valami okostojás nagyon lepontozós kedvében van :D
2014. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Készítsd el, panírozd be, majd:

először egy fémtálcára rakd őket szépen sorban, egymás után, és tedd a fagyóba. Pár óra múlva akár meg is forgathatod őket, hogy biztosan átfagyjanak!

Ezek után már nyugodtan rakhatod őket zacsiba, és karácsonyig köszönik szépen, jól érzik magukat!


Valóban, ahogy írták: amikor előveszed sütni, ne várd meg míg kiengednek, az erősen felmelegített zsírba/olajba fagyott állapotban rakd bele!!! De rögtön borítsd is be, és akkor a födő alatt képződő gőzben szépen át is puhul az egész!

Tökéletes, nemcsak panírozott husit, de pl. rántani való zöldségfélét (karfiolt, tököt, cukkinit, stb.) ugyanezzel a módszerrel lehet/szoktam bespájzolni!!!

2014. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

9-es vagyok!

Elfelejtettem írni, ha először a tálcán db-onként fagynak meg, akkor a panírok mentén nem fognak összefagyni, tehát amikor előszeded, nem lesz olyan, hogy 1-1 db-nak lejön a panírja!

2014. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!