Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a válasz az alábbi kérdésre?

Mi a válasz az alábbi kérdésre?

Figyelt kérdés

Korszerű - e Salgótarján energiagazdalkodasa? Ha igen, miért, ha nem miért?

Erre a kérdésre kell válaszolni az a házi.



2019. okt. 8. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem, mivel Magyarországon van.
2019. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
"Salgótarján energiagazdálkodás" - Ha beírod Google-be, akkor rögtön találsz egy tucat érdekes cikket. Vond le belőlük a következtetéseket.
2019. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Beirtam, de nem találtam sok dolgot.

Valaki írja le pár mondatban a választ. Elég annyi.

2019. okt. 8. 16:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Indoklás is kell.
2019. okt. 8. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert nekem az első oldal tele van ilyennel (meg sem nyitottam hozzá a linkeket, ezeket most szó szerint másolom ki a találati listából):


"Újabb megyeszékhely lépett a fenntartható energiagazdálkodás útjára"


"Fenntartható Energia és Klíma Akcióterv Salgótarján számára"


"Salgótarján első, a tömegközlekedésben forgalomba állított elektromos autóbusza..."


"Selmeczi Zoltán főosztályvezető, Oktatási Hivatal Salgótarjáni .... az iskola működtetése során, az energiagazdálkodás, a környezetvédelem, ..."


"Biomassza erőmű épül Salgótarjánban


Sztrémi Melinda,Salgótarján polgármestere hangsúlyozta, a város az elmúlt ... forrásokra alapuló, fenntartható energiagazdálkodást szolgálja, ..."


---


Tehát ezek után: Korszerű-e Salgótarján energiagazdálkodása? Miért igen/nem?

2019. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen K egy olyan halmaz, aminek elemeinek korszerű az energiagazdálkodása. Legyen S Salgótarján . Tudjuk, hogy minden energiagazdálkodás a korszerű felé halad, ezért lim S^n (S^n az eltelt n évet jelenti S-ben) eleme K.
2019. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!