Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig olvasók,...

Felhasznalo vagyok kérdése:

Légy jó mindhalálig olvasók, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Valaki megtudná mondani, hogy hogyan utal -ha utal- a könyv a történet előzetes helyszínére, illetve idejére?

Másik kérdésem, hogy hogyan közli az elbeszélő az olvasóval, hogy a fiú milyen véleményt alkot a körülötte lévő világról?


Nagyon köszönöm ha valaki segít. :)))

(Igen, lehet mondani, hogy olvassam el. Megtettem, és 75 feladat mellett előfordulhat hogy nem tudok 1-2 választ.)


2019. nov. 3. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Őszi szünet utolsó estéje, persze, hogy nincs rá idő!
2019. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem jött össze mert november végére kell és kész vagyok vele de két kérdés hiányzik...dehát mindenkinek mindig teljesen jó volt minden feladata senki sem hibázhat :)))) és nem utolsó mert egy hete beteg vagyok
2019. nov. 3. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, hogy beteg vagy a szünet idejére, jobbulást!

Viszont ha csak november végére kell, akkor fuss neki még egyszer! A "hogyan utal, ha utal az előzetes helyszínre" és a fiú véleménye a saját olvasmányélményed legyen, ne másé!

2019. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
beteg vagy , 2 kérdés kell november végére , de ide írsz... na persze
2019. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pláne, hogy már feltetted a hf kategóriába is... gondolod, több kategóriát nem olvas az ember? :)
2019. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mar faj az emberi bunkosag....beteg vagyok...kuldjem el az igazolasom esetleg postan? Kepzeljetek megfaztam lovardaban mivel este 7-8 korul nincsen 20fok de elarulom meg 10 sem. Es most csinaltam a fiokom, egyetlen egy kerdest tettem fel, nem is igazan ertek hozza azt sem tudom mi az a hf kategoria....
2019. nov. 3. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
ha beteg vagy akkor pihenj , játssz , olvass . ne a házit csináld..
2019. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pihennék én, de nyolcadikban ez azért nem olyan könnyű. Hiába vagyok itthon ma, előkészítőn meg kell jelenni.
2019. nov. 4. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!