Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az Egri csillagokból kéne...

Az Egri csillagokból kéne csinálnom olvasónaplót. Ebben kérném a segítségeteket. Légyszíves. (am elolvasom a könyvet) Pl. :1. rész Hol terem a magyar vitéz 1. fejezet Szereplők:gergő, vicuska. Helyszín:tópart, Tartalom (5-6 mondat) :bla bla?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 10:31
 1/10 anonim válasza:
[link] Szia innen letöltheted,szabad regisztráció van.Beírod a keresőbe:Egri csillagok olvasónapló Kb.9kb.
2010. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerintem ez elég jónak tűnik:)


[link]

2010. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gergő és Vicuska fürödnek. A Szürke áll. A félszemű török elmegy a Szürkével. Most már Gergő is áll. Ezt látva már Vicuska is előjön a farbával, mire a török ráveri. A tamtamot a "farbára".
2010. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm a válaszotokat. Sajnos én még nem múltam el 14 éves és nem is értem azt a játék zónás valamit,ezért nem regisztráltam.
2010. júl. 20. 17:18
 5/10 anonim válasza:
59%
de az a link amit küldtem(második) az elég jó. sztem....
2010. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a link amit másodjára küldtél az nekem nem jó. Nem úgy kell megcsinálnunk.
2010. júl. 21. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:

olvass el két oldalt(vagy többet kevesebbet) majd írd le a tartalmát egy mondatban és így csináld végig


Pl Történetünk főhősei Gergő és Vicuska. A tóban fürdenek és boldagan játszanak...

2010. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az én szövegem jobb volt, a tanár is biztos értékelné... :P
2010. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2010. aug. 28. 09:53
 10/10 anonim válasza:

Gergő és vicuska fürdik a patakban. Gergő elmegy megkeresni a lovát, szűrkét. Amikor visszajön, szól hogy bujjanak el mert jön a török. A török elviszi Szürkét de gergő utánamegy. A török elviszi Gergőt, aki kiabál Vicának és így őt is elfogják.

Kell még valamit segíteni?

2011. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!