Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezek a feladatok középiskolás...

Ezek a feladatok középiskolás anyagok vagy inkább annál magasabb szint? Van közöttük elég nehéznek tűnő feladat is. Ezeket középiskolás tudással érdemes csináltatni vagy inkább legyen alapos tudásom ezekhez?

Figyelt kérdés

Link:

[link]


2020. jan. 26. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:
20as feladat körül kezdődik a neheze szerintem.
2020. jan. 26. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyes nehézségi szintű feladatok. Csak az egyes feladatok megoldása ismeretében lehet dönteni arról, hogy kitűzd-e középiskolás gyereknek.
2020. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Középiskolás anyagot tanulok, de ezek igen nehezek.

Azért kérdezem hogy ezeket oldjam e meg, vagy ezekhez még kell alapos tudás?

2020. jan. 26. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Középiskolás, csak ahogy elnézem van köztük emelt szintű feladat is, így ránézésre.
2020. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy ezeknek a feladatoknak a megoldásával csak akkor foglalkozz, ha egy tanárember tűzi ki a megoldandókat.

Inkább korábbi érettségi feladatokkal próbálkozz, vagy középiskolásoknak szóló feladatgyűjteményekből dolgozz.

2020. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen.
2020. jan. 26. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy latod egyes feladatok ala oda van irva, hogy korabbi matekversenyek (Arany Dani stb) feladatai, tehat szigoruan nezve meg lehet oldani kozepiskolas matekkal (bar sok feladat III. kategoria, tehat spec. tagozatos), viszont nem tukrozik az erettsegi (sem kozep sem emelt) nehezseget. Ha torni szeretned a fejed jok, erettsegire keszulni nem.
2020. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!