Valaki tud segíteni nem tudom, hogy folytassam?

Figyelt kérdés
Az ajtók bezáródtak a vonat elindult, és úgy érzem hogy lehet hogy nem kellene elmennem. Mert a legjobb barátomat és a szerelmemet itt hagyom hogy tovább menjek tanulni. Ez most olyan érzés ami össze szorítja a szívemet és alig kapok levegőt. De a vonat ajtó be zárult és tudom hogy új ajtók nyílnak előttem és akiket szeretek ők is szerettek és sose fognak elfelejteni mert vissza fogok hozzájuk jönni és akkor olyan érzés fog elkapni amit még sose éreztem.

2020. ápr. 7. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy folytasd, hogy végigfuttatsz egy helyesírás-ellenőrzőt a szövegen, mert ez így meglehetősen pocsék.
2020. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
maga a szöveget nem tőlem származik tudom, hogy van benne helyesírási hiba én csak abban szerettem volna segítséget kérni hogy lenne jó folytatni!!
2020. ápr. 7. 14:01
 3/3 anonim válasza:
Még aktuális? Mert akkor írj privatba és segítek.
2020. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!