Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt szeretném tőletek kérdezni...

KattyaKönyvmoly kérdése:

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy " írogatok egy "könyvet " és folytassam vagy nincs értelme? ( Az "előszót" megtaláljátok lent)

Figyelt kérdés

Míg a halál el nem választ


Előszó


Manapság ez a hat szó elég hamar beteljesül: míg a halál el nem választ. Mindig is reménykedtem, hogy akit egyszer igazán szeretek ez nem fog érvényesülni. Most mégis itt ülök, tépem a hajam és várok. Türelmetlenül várok mert az orvosok nem mondanak semmit. Deja vu érzésem. Sose szerettem, főleg mióta meghaltak a szüleim és én Sydney – be költöztem. Bevitték őt de nem foglalkoznak velem. Tudom. Egy hatalmas karambol volt azon a baleseten kívül amit mi elszenvedtünk. Azokkal az emberekkel foglalkoznak akiknek csak fájdalomcsillapítóra van szüksége. Mikey – nek valószínű, hogy belső vérzése van. Csak akkor vettek minket észre mikor elkezdett a rendelőbe vért hányni… Mi lesz most velünk?



#könyv #próba #kezdő firkáló
2016. ápr. 1. 15:36
 1/3 A kérdező kommentje:
azzal ez nem fog érvényesülni**
2016. ápr. 1. 15:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj. Inkább még olvassgass könyveket.
2016. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi a célod vele. A minta ROSSZ. De ez mellékes. Kiadóban dolgozom. Volt a kezemben rosszabb is.

Ha magadnak írod, mert jó neked, akkor csak biztatni tudlak. Digitális technikával nagyon kis mennyiséget ki lehet nyomtatni gazdaságosan. Ez pl. jó arra, hogy adj belőle rokonoknak, barátoknak.

Eladni nem fogod tudni senkinek.

2016. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!