Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 60-70%-ra a közép matematika...

60-70%-ra a közép matematika érettségit megírni nehéz?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem nehéz, de azért kell hozzá tudni dolgokat.
2020. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem! Meg kell tanulni használni a függvénytáblázatot.

Ha megcsinálod az előző évek feladatsorait, betanulod, hogy melyik feladattípushoz milyen képlet szükséges, meg tudod majd találni a függvénytáblában. Először lehet,hogy rosszul sikerülnek a feladataid, de mikor már a negyedik-ötödik feladatsort írod, észre fogod venni,hogy a feladattípusok ismétlődnek, és be tudod gyakorolni! :)

Sok sikert!

2020. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ! Tanultál-e, illetve milyen viszonyban állsz a matematikával. Nekem nehéz lenne, úgy, hogy két idegen nyelvet beszélek felsőfokon és médiát tanítok egyetemen. Simán meghúznának matekból :D.


Kinek mi jutott.

2020. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyeseknek igen, másoknak nem. Nem ismerjük a képességeidet.
2020. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Átlagos képességű diáknak nem nehéz. Szerintem ez kb az a szint, amit az ér el, aki nem rossz matekból, de nagyon keveset készült, vagy aki kicsit gyengébb képességű, de eleget gyakorolt. Ha valaki alapvetően nem rossz matekból és készül is, ennyit lazán összehoz.
2020. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na majd megírom,hogy mennyi lesz :D :D 70%-ra számolok 2015-től az összes feladatot megoldottam többször :D
2020. ápr. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!