Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Paralentológia nem is létező...

Paralentológia nem is létező tudomány?

Figyelt kérdés
Több csatorna is foglalkozik UFO,és hasonló nehezen megmagyarázható dolgokkal,és ott hallottam ezt a "paralentológusok szerint" de semmit nem talál a google e kifejezésre "paralentológia".Ezek hülyitenek bennünket ennyire?

#parajelenség #paralentológia
2020. ápr. 25. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Van paleontológia, ami a dínókkal foglalkozik.
2020. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Paralentológia feltételezem, hogy para jelenségekkel foglalkozó tudomány,a gond az hogy a Google nem ad találatot erre a kulcsszóra.
2020. ápr. 25. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Több csatorna is foglalkozik UFO,és hasonló..."

Akkor esélyes, hogy köze nincs a tudományos munkához.

2020. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A gugliban ez a kérdés az egyetlen találat, úgyhogy ezt a szót te találtad ki.
2020. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamit félrehallhattál. Ha tudod, keresd vissza ahol mondták, és ha van fülesed, akkor abban hallgasd meg megint a kérdéses részt, hátha jobban ki tudod venni, mit mond.
2020. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Évek óta a History channel-okon mén e témában műsor,ott hallottam és "viccből pályát tévesztettem,mért nem lettem paralentológus?" majd utánna kartam nézni valójában mi is az és nem találtam semmi infót.Nem én találtam ki,előbb félrehallottam de sok féleképpen már próbálkoztam a google-ban,de annyira nem hallhattam félre,hogy a google keresője ne találná ki mit is akarok!Ezért tettem fel itt a kérdést!
2020. ápr. 26. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Az legutóbbi kommented alapján lehet, hogy valami gyenge szóvicc akart lenni. Hogy a paralentológus (vagy akármi is volt az) a para jelenségekkel foglalkozik.
2020. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vicc, valóban keresem az infót.Aki nézi az ilyen műsorokat az majd meghallja!
2020. ápr. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!