Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol hozza világra a fóka az...

Hol hozza világra a fóka az utódját? Vajon hogyan készíti el a kuckóját? Vajon miért vadásszák a fókabébit? Hogy tudom befolyásolni a fókavadászatot?

Figyelt kérdés

Házi feladatba kaptam ezeket a kérdéseket, és még ma le kell adnom. Aki tudja a válaszokat, az kérlek írja le!

Köszönöm!


2020. ápr. 28. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincs neted?? Ja, várj ehhez az oldalhoz is net kell, keressd ki magad a válaszokat, ne mással csináltassd!!
2020. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam sehol. Nem kötelező válaszolni,de megkérdeztem, hátha tudja valaki! A normális válaszokat előre is köszönöm!
2020. ápr. 28. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Megsem próbáltad!! Ne hazudjál már, hogy nem találtál semmit!

Én az előbb pár másodperc alatt kikerestem az összes választ...

Csak baromi lusta vagy és még hazudsz is!

2020. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

5 perc keresőmunka alatt megtaláltam a válaszokat.


Nem írom le neked, a házi feladat lényege hogy te magad kutass a válaszok után.

Ez ráadásul tök egyszerű, és az egész internet a rendelkezésedre áll.


Egy kis segítség: a Ctrl+F billentyűkombinációval bármilyen szóra, szavakra rá tudsz keresni egy weboldalon, hamarabb megtalálva a választ a kérdésekre.

2020. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is megtaláltam több helyen is és a fókavadászat visszaszorítására is van ötletem.


De amúgy a lehető legegyszerűbb helyen is ott a válasz, csodálkozom, hogy nem találod.


A sorok között kell olvasni.


Ha leírnám a válaszokat, úgy jogtalanul kapnál osztályzatkát, szóval úgy az 5-ös engem illetne vagy az előző írót, nagyon jól látja neked kell megtalálni a választ a kérdéseidre.

2020. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nem találom sehol = lusta vagyok rákeresni, majd a sok hülye majd jól leírja nekem.


Ja, nem.

2020. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!