Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segít megoldani a...

Valaki segít megoldani a táblázatot?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#házi feladat #táblázat #logikaifeladat
2020. máj. 7. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Imadom az ilyen feladatokat *.* Koszi, ha megoldom, rendes leszek es hozom a megoldast xD
2020. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meddig sikerült magadtól eljutnod?
2020. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2es, sikerult megoldani, en meg nem talaltam meg, olasz es franciaorszagot kb a tobbi megvan :D
2020. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismet en, komolyan, van barmi info francia vagy olaszorszagrol? Az a ketto nem megy. Minden mast osszeszedtem. 2es, help :D Te meddig jutottal ? :D
2020. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az a kettő hiányzik. Mivel az információk nem zárják ki egyik lehetőséget sem, ezért ennek nincs egyértelmű megoldása.
2020. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szamomra egy egyszeru feladat volt addig a pontig mig ra nem jottem, hogy annal a 2 orszagnal 50-50% hogy a jo megoldast irjam be, mert tenyleg atmentem a szovegen vagy 50* de nem is emliti ezt a ket orszagot. Szoval ki ir ilyen hianyos feladatot? :D
2020. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na szóval, kiderült, a tanár cseszte el a feladatot és rossz adatok vannak megadva. Azért grat mindenkinek aki eljutott odáig :)
2020. máj. 7. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a hianyzo adat?
2020. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!