Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná írni nekem a...

Valaki le tudná írni nekem a Percy Jackson-Villámtolvaj című könyv tartalmát?

Figyelt kérdés
Hiába keresgéltem a neten, de sehol nem találtam.

2020. máj. 12. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jó könyv, olvasd el. Viszont ha nem akarod, ne a filmadaptáció alapján csináld, mert az siralmas lett.
2020. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tessék a fülszöveg:

A tizenkét éves Percy Jacksont eltanácsolják az iskolából. Megint.

Bármennyire igyekszik, úgy tűnik, képtelen távol tartani magától a bajt. De tényleg szó nélkül végig kell néznie, ahogy egy kötekedő kölyök molesztálja a legjobb barátját? Tényleg nem szabad megvédenie magát az algebratanárnővel szemben, amikor az szörnyeteggé változik és meg akarja ölni?

Természetesen senki nem hisz Percynek a szörny-incidenssel kapcsolatban; abban sem biztos, hogy magának hisz. Egészen addig, míg a Minótaurusz be nem kergeti a nyári táborba.

Hirtelen mitikus lények járkálnak ki-be a lakokba és Percy görög mitológia könyve megelevenedik. Rájön, hogy az olimposzi istenek a huszonegyedik században is élnek. Sőt, ami ennél is rosszabb, felbosszantotta őket: Zeusz villámát ellopták, és Percy az első számú gyanúsított.

Percynek mindössze tíz napja van arra, hogy megtalálja és visszaadja a Zeusztól ellopott holmit, és békét teremtsen a háborúságban álló Olimposzon.

2020. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
77%
Percy Jackson egy srác volt, aki imádta a Valk Elite M-et, de egyszer elvesztette, és a könyv arról szól, hogy megpróbálja megtalálni.
2020. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!