Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rick Riordan "Magnus Chase és...

Rick Riordan "Magnus Chase és Asgard istenei" c. könyvsorozata mikor jelenik meg magyarul?

Figyelt kérdés

Fontosabb kérdés az, hogy egyáltalán meg fog-e jelenni?

És vannak még a "Percy Jackson és az Olimposziak" meg az "Olimposz hősei" c. könyvsorozaton kívül Rick Riordannak más magyarra fordított művei is?



2019. máj. 18. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Moly.hu szerint tervben van a Könyvmolyképző által, de várható megjelenésnek csak három ? van írva.


Riordan más könyvsorozata még a Kane krónikák (egyiptomi istenes), illetve társírója a 39 kulcs c. sorozatnak is.

2019. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2019. máj. 20. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a könyv szerintem érdemes lenne megpróbálnod elolvasni angolul. Én nem tanulok iskolában angolt, nem is vagyok túl jó benne mégis teljesen megértem könnyű olvasni simán megpróbálhatnád,ha kicsit is tudsz angolul.
2019. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

A Wattpadon van egy elkezdett MC fordítás, még csak a 19. fejezetig van lefordítva, de itt a link ha érdekelne:


[link]

2023. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ezt valaki átnézhetné, mert a helyesírásról még hírből sem hallott ezelőtt.
2023. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Új infó! Előkészületbe helyeződőtt a Magnus Chase. Most már biztos, hogy meg fog jelenni.


Itt a link: [link]

máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!