Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy fejeznetek be shakespeare...

Hogy fejeznetek be shakespeare rómeó és juliajat ha rajtatok állna a végkifejlett?

Figyelt kérdés
Irodalom házi de nem tudom eldonteni hogy boldogra vagy tragikusra írjam

2020. máj. 14. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. megszöknek, hajóra szállnak és felfedezik Ausztráliát.
2020. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Júlia meghal a méregtől.


Rómeó túléli, és megtudja a dadustól, hogy terhes volt a lány.

Fájdalmában beáll kereskedőnek, majd eljut Marokkóba, ahol összeáll egy mór lánnyal és folyton hasist szív, dezertál a seregtől, és beáll egy hadúr szolgálatába, így jut vissza Veronába, ahol meg kell ölnie Júlia apját.

2020. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

2.-vagyok.


dezertál a seregtől HELYETT kilép a kereskedő céhtől

2020. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Júlia otthogyja a halottnak hitt Rómeót, és összeházasodik egy Andy Vajna szerű gazdag valakivel a Medici családból.


Rómeó bánatában egy mecseki uránbányába megy dolgozni, szabadidejét pedig kocsmákban tölti. Később ő lesz majd aki feltalálja a repülő szarva koktélt.

2020. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A helyesírásod tragikus, így szerintem a végkifejlet legyen boldog!

Nehogy már más írja meg a leckédet

2020. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tény és való hogy tragikus, gyorsan kellett a válasz, nem más írja meg csak ötleteket keresek hogy jó munkát adjak ki a kezemből de köszönöm az építő kritikát, a többieknek meg nagyon köszönöm az ötleteket! Mesés milyen fantáziátok van :D
2020. máj. 14. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
H*lyeség az ilyen házi. Szerintem Shakespeare "elég jól" kitalálta. Nem változtatnék rajta.
2020. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia! szerintem is úgy jó, ahogy meg van írva, de talán úgy írtam volna meg, hogy Júlia felébredjen mielőtt Rómeó megöli magát, és együtt megszöktek volna, vagy megbeszélték volna a szüleikkel a dolgot és ők pedig engedték volna, hogy együtt lehessenek. szép estét, és remélem tudtam segíteni! :)
2020. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem is Shakespeare találta ki a végét meg úgy a sztorit (legalábbis az alapokat, nyilván részleteket ő dolgozott ki), mert ez egy a középkorban régóta keringő történet volt, csak ő csodásan feldolgozta.
2020. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!