OA(5;12) OB(-3;-4) OC(-2;2) OD(2/3;3) és a nyilak mindd jobbra neznek
2020. máj. 17. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

OA vektor hossza= gyök alatt(5^2+12^2)=gyök alatt(25+144)=gyök alatt(169)=13

OB vektor hossza= gyök alatt((-3)^2+(-4)^2)=gyök alatt(9+16)=gyök alatt(25)=5

A többi már ezek alapján menni fog. Ha mégsem akkor szólj!

2020. máj. 17. 18:25