Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy írjak olyan szövegről...

Hogy írjak olyan szövegről vázlatot, amiben semmi fontosat nem találok?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy nem lehet szó szerint kiirni egy weboldalról vagy könyvből a cuccokat.

Hogy írjak olyan témáról, amiben semmi érdekeset nem találok amiről vázlatott kéne írjak.

Elméleti tesiről lenne szó, amiben a részek arról szólnak pl. Hogy hogyan fogd a diszkontot vagy hogy állj be dobásra karlendítésel mint csinálj a karrar stb. 🤯


(Ez sem lett vmi össze szedett kérdés. Nem értek én ehez)


2020. máj. 22. 21:49
 1/2 anonim válasza:
100%

Érdemes több külön forrásból szedegetni az infókat, írd le egy lapra ami fontos.

Próbáld valahogyan kiszűrni a lényegtelen részeket, egészen addig, amíg tényleg csak a legesleglényegesebb dolgok maradnak. Aztán a lényegből próbálj összedobni valamit. (vázlatpontokkal)

Fontos hogy ne írj hosszú egybefüggő szöveget, a mondatokat próbáld szétszedni.


De pontosan miről kell írnod?

2020. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tanár küldött 3 könyv oldalnyi elméleti tesi anyagot, atlétika, dobás, diszkont...stb( csak ennyit olvastam el eddig)

De a szöveg annyira részletesen írja le a dolgokat, mint ahogy én a kérdésben kiirtam példának. És nem tudom rövidebbre átfogalmazni. Konkrétan leír minden egyes mozdulatott.

2020. máj. 22. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!