Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 5 fősies jelenet az egri...

5 fősies jelenet az egri csillagokból?

Figyelt kérdés

Valaki nem tud 5 db hősies jelenetet írni az egri csillagokból?

Leszögezem elolvastam csak sokkal hamarabb keztem mint a többiek így nem emlékszek mindenre de a főbb részek megmaradtak



ui.:nem kellenek az olyanok h: Miért nem olvastad el és társai.



2020. máj. 28. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
persze csak olvasni ne kelljen..
2020. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem értem miért ekll ezt csinálni.....

Felfogtam

2020. máj. 28. 10:57
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
mit fogtál fel? helyessírási hibával kitettél egy kérdést amin azt állítod hogy korábban olvastad mint az osztálytársaid de mégsem emlékszel rá legalább odaírtad a végére hofy ne szoljanak be ezért az is beszól majd akinek eszébe sem jut
2020. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
oké igazad van.
2020. máj. 28. 11:55
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki normálisan válaszol és nem az volt az első dolga h belekössön! :)
2020. máj. 28. 19:25
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk azért tisztellek, amiért kulturáltan kezelted a beszólásokat. Jó gyerek vagy. És kitartás, már nem sokáig kell ilyen hülyeségekkel foglalkoznod az iskolában.
2020. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!