Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars-ban melyik a...

A Star Wars-ban melyik a legromantikusabb jelenet?

Figyelt kérdés
Nektek melyik volt a leginkább romantikus, érzelmes jelenet a Star Wars filmek világában?

2018. máj. 28. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Utáltam benne a nyálas jeleneteket, de ha választanom kell akkor a homokos rész, azon legalább jót nevettem :D
2018. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Han és Leia jelenete a fagyasztás előtt. Az 5. részben.
2018. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Padmé halála, és Anakin átalakulása.
2018. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát..., az SW nem kifejezetten hemzseg a romantikus jelenetektől, bár van benne romantikus szál.


Hmm... A legromantikusabb talán, Anakin és Padme esküvője volt a Nabun...? Festői táj, gyönyörű zene. És a sötét árnyak közepette, bár a balsorsuk elkerülhetetlen, a körülményeik ellenére, két szerelmes, összeköti az életét, egy sírig tartó esküvel. Hát, mi ez, ha nem romantika!? :)


A Zsiványban Cassiannak és Jynnek is voltak jó jelenetei. (Ha úgy értelmezzük, hogy ők tetszettek egymásnak, akkor egy beteljesületlen tragikus szerelmük volt és az utolsó jelenetük, ilyen szempontból is nagyon megható, vagy amikor Cassian felajánlja a segítségét szintén elég romantikus.)

És most, lehet lefognak pontozni, de még a 8. rész Ben és Rey kézfogós jelenete is szóba jöhet. (Bár lehet, hogy ők nem lesznek egy pár, de akkor meg plusz poén, hogy az új SW romantikusnak is nevezhető jelenetei, két ellenséges karakterhez kötődik XD)

Engem soha nem nyűgözött le a "-Szeretlek. -Tudom" szöveg. Szerintem, ehhez képest a "-Nem vagy egyedül. -Ahogy te sem. (majd pacsi a távolból)" már jobb egy fokkal. Han és a Leia, amolyan civakodó szerelmes pár volt. Nekem egy darab, normális, romantikus jelenet sem jut tőlük az eszembe.

2018. júl. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Luke és Leia csókja. :D

Főleg amikor Luke megmondta hogy testvérek.

Leia: "Valahogy mindig is éreztem" XD

2018. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!