Ezeknek a feladtoknak a megoldasara lenne szuksegem. Segitene valaki?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2020. máj. 30. 13:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Elegge 0 vagyok magyarbol:)
2020. máj. 30. 13:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó húzós feladatok, az biztos.

De nem ezzel kezdtétek. Ha idáig is dolgoztál volna, most ez is menne.

Ha itt akarod megcsináltatni, az szerintem 60eFt fölött lesz.

2020. máj. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Eddig nem csináltunk ilyen feladatokat. Épp ezért lenne szükségem segítségre:)
2020. máj. 31. 08:40
 4/8 anonim válasza:
Hello, remélem még aktuális lesz a válaszom:) Ezek valóban nem konnyu feladatok, ráadásul terjedelmesek is, úgyhogy mi lenne, ha leszukitened, hogy mi az. ami nehézséget okoz. Megértetted a kérdéseket? Tisztában vagy a kulonbozo szakszavak jelentésével? Ez alapján könnyebb lenne egy vázlatot írnom, ami segít kidolgozni a feladatokat.
2020. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem magukat a feladatokat sem. Elég sok szak szó van benne. Nemrég költöztem magyarországra. igazából a nyelv sem megy annyira, de nem maradhatok le az osztálytársaimtól:(
2020. máj. 31. 22:27
 6/8 anonim válasza:
Ó, értem. Mikorra kell, hogy kész legyenek?
2020. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap estere
2020. máj. 31. 22:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig keresgeltem a valaszokat de nem nagyon kaptam. Utolso esejkent fordultam ide
2020. máj. 31. 22:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!