Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fizika beadandót kell irnom...

Fizika beadandót kell irnom fénytanból. Két a4 es oldal. Ezzel nincs is gond de Kézzel kell írni. És az írásom borzalmas borzalmas kézírásom van. A multban ebből már eggyest emiatt. Furcsa sőt szemtelen hihetetlen kérdés ez de valaki leírná nekem?

Figyelt kérdés
Tudom tudom aki nekem ugrana ne is irjon. De tényleg ezen áll vagy bukik és én nem tudm sehogyse szépen írni 2x visszaküldte hogy írjam szebben. Már nem tudom mit csináljak ezért jöttem ide. Valószinüleg úgy ki fognak oltani hogy az na de egy próbát megér. HA esetleg megcsinálnád nem kötelezleg nem követelem könyörögve kérem csak küld privátba az email edet.

2020. jún. 10. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Na ki szerint vagyok egy idióta?
Ki szerint szerencsétlen?
Ki szerint pofátlan?
Ki szerint mind a 3?
6 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem baj, ha olvashatatlan. Legalább leplezi a helyesírási hibákat.
2020. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De visszaküldte:(
2020. jún. 10. 22:33
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kérjék meg valakit a családodból, vagy egy jóbarátodat, hogy segítsen. Ezáltal még jobban lesztek, közben tudjátok szidni a sulit, a fizikát, stb, viccelődhettek, és lehet, hogy megmarad majd emléknek is :)
2020. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor go bukás
2020. jún. 10. 22:37
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Most ezzel a gyenge manőverrel akarod elérni, hogy írja neked beadandót?


Ha legépeled ide a szöveget, akkor leírom neked kézzel, de máshogy nem.

2020. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondom kész van word be.
2020. jún. 10. 22:44
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
na akkor lökjed
2020. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

- Mondom kész van word be.

- na akkor lökjed


Hát ez a kettő a lényeg. :) De látom, itt rögtön meg is akadt a folyamat. A láthatatlan word titkosított fénytan esszéje. :D

2020. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
"A láthatatlan word titkosított fénytan esszéje" Én nem vagyok a legjobb fizikából (már régen tanultam), de ez jó filmcím lenne. :D
2020. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
9.vagyok,én egy másik, mint a 8-as, én csak rácsodálkoztam, hogy milyen jó lenne címnek a 8-as által írt kommentben lévő. :)
2020. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!