Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol fogalmazásban szeretnék...

Angol fogalmazásban szeretnék segítséget kérni. Így jó?

Figyelt kérdés

Holnapra írnom kell angolból egy fogalmazást (levél formában) Working Holiday címmel. Megírtam viszont nme vagyok biztos benne hogy nyelvtanilag helyes és emiatt kérem a segítségeteket. (8.-as vagyok)


Hi Lucy,

I've been in a working holiday for 2 weeks. Let me tell you about my experiences.

Seven day in the beautiful British country side can sost as little as £70. The accomodation and all meals are included in the prize.

I've already learnt new skills and I've met a lot of people.

I did work in a garden of an old house, painted a gate and cleaned a pond with others. I've always wanted to built a wall and now I already done it.

It's not all work! Every night we do other activities to fill the long summer evenings.

It's once in a lifetime experience, just ask anyone who's been in a working holiday!

Well, that's all for now, write back soon.

Take care,

-my name-



2020. okt. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

on a working holiday

countryside egyben van

accomodation and the food

I worked in the garden of

now I've already done that

It's a once in a lifetime experience

ask someone

on a working holiday megint

2020. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. okt. 6. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
2.bekezdésben a seven day többesszámban kéne hogy legyen. :)
2020. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

seven dayS

Cost


"I've already learnt new skills and I've met a lot of people."


Elvileg elmesélő múltban volna itt már, tehát nem muszáj befejezett jelen.


Az ár szerintem priCe


wanted to builD


...now I HAVE done it.

2020. okt. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az "ask anyone" jó lesz oda. Azt is jelenti hogy "akárkit", szóval nem csak kérdés/tagadásban megengedett
2020. okt. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki segített!
2020. okt. 7. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!