Egy magánóra 10 Euróba kerül, ami 60 perces. Mennyibe kerül egy perc és tíz perc?


2020. nov. 6. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

1 perc 10/60=1/6 Euro

10 perc 10/6=5/3 Euro

2020. nov. 6. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ált. isk. másodikosok is regisztrálhatnak a GYK-ra????
2020. nov. 6. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez durva.
2020. nov. 6. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Aztán meglepődök, hogy minek néznek engem, amikor tesztet írok egy operátori munkára. 😂 Téged akarnak elkerülni.
2020. nov. 6. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Minden megkezdett óra 10 euró. Írd le ezt :D
2020. nov. 6. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ugye nem Te akarod tartani az órát?!
2020. nov. 6. 19:50
 7/8 A kérdező kommentje:

Lol

22 vagyok, de sosem tudtam a matekot. Megbuktam regen.


#1

5:3=1.666666

2020. nov. 7. 02:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. nov. 7. 10:02