Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szegeden mennyibe kerül egy...

Szegeden mennyibe kerül egy magánóra angolból? Mennyire nehéz magántanárt találni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
4-5któl
2019. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk youtube és egyéb netes forrásokból egy közép szintre simán el lehet jutni. Nekem legalábbis ment.

Ha a netes anyagokat végig nézted én csak akkor mennék tanárhoz.


Ajánlom pl: a Könnyen gyorsan angolul youtube csatornát. Van pár száz lecke fent.

2019. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3000 Ft-ot fizettem olyan tanárnak, aki az USA-ban él, egyetemi diplomája van, és sok-sok éves tanítási tapasztalata. Mindezt kényelmesen a saját kis fotelkémből skype-on keresztül.
2019. ápr. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még középiskola előtt jártam különtanárhoz(kéttannyelvű gimibe mentem) heti 2x 90 perc volt 6000 forint olyanhoz aki egyébként is tanárként dolgozott és előtte 10 évet élt Manchesterben ahol franciát tanított (értelemszerűen angol iskolában).

Ez majdnem 10 éve volt azóta lehet drágább. Lépj be egyetemi csoportokba(főleg BTK) Facebookon 10 perc alatt ajánlanak neked minimum 5 tanárt vagy angol szakos végzős diakot,pHd-st.

2019. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

>angol szakos végzős diakot,pHd-st

Na ja, azok bagóért vállalnak, mondjuk a minőség is kb. olyan lesz. Én elvégeztem az angoltanárit, tudom, milyen az átlagszínvonal.

2019. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van pénze hetente 10.000 forintokat kiadni különtanárra.

Amúgy ne általánosíts, nekem tanár szakon bőven diploma előtt 7 tanulóm nyelvvizsgázott sikeresen 5 felsőfokon 2 középfokon.

2019. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ne általánosíts"

Nem mondtam rád semmit; általánosságban pedig igaz, amit mondtam. Az általánosítás nem rossz dolog.

2019. ápr. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!