Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elképzelhető, hogy szerezhetek...

Elképzelhető, hogy szerezhetek valahonnan kidolgozott szóbeli tételsort bérügyintéző OKJ-hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11.27-én vizsgázom és a család (nem a gyerekek, még nincs sajátom, csak nagyszüleimmel élek és ők már elég betegesek), meg a járvány miatti munkahelyi fejetlenség miatt a tanfolyamra se tudtam rendesen bejárni, meg most kicsit megcsúsztam a tanulnivalóval is. Tudom, hogy elég lenne beseggelni az Mt-t meg a Tbj-t, de hát azt betéve tudni... Mission impossible. Épp ezért nagyon nagy örömmel venném, ha valaki eltudná nekem küldeni e-mailben a kidolgozott szóbeli tételeket a borcsika1995@gmail.com címre. Nem baj, ha nem idei, azt hiszem, már tavaly is ugyanbból a 20 tételből állt a lista. Tudom, hogy van egy könyv, ami direkt ezek kidolgozását tartalmazza, de de mire az megérkezik... És hát jelentős időt sikerülni spórolni vele, ha meglennének, még ha nem is 100%-os részletességgel kidolgozva, vagy az adók, járulékok mértéke még nem az aktuális, mert akkor több időt tudnék az írásbelire és gyakorlati vizsgára is fordítani. Tudom, hogy ez egy hatalmas kérés, de egy próbát megért, hátrébb nem vagyok, ezt a pár percet meg, míg a kérdést kiírtam, úgyis szusszanással töltöttem volna. (-:

Tehát még egyszer a cím: borcsika1995@gmail.com

És még egyszer hangsúlyozom, tudom, mekkorát kérek. Köszönöm.


2020. nov. 14. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető.
2020. nov. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!