Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit kell tenni ahhoz, hogy a...

Mit kell tenni ahhoz, hogy a tanár átengedjen egy kegyelemkettessel?

Figyelt kérdés

Tipikus szituáció: borzasztó vagyok matematikából, semmit sem értek belőle.


Hogyan tudnám elnyerni a tanár jóindulatát, hogy év végén átmenjek a következő évfolyamba?


2020. nov. 20. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
probalkozz, kerd a tanarok segitseget, hogy lassak rajtad, hogy valoban szeretnel jobb lenni es nem azert vagy bena matekbol mert mondjuk lesz@rod
2020. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na, ez mondjuk igaz.
2020. nov. 20. 11:33
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha én tanulom a legtöbbet az osztályban, én mégis szar vagyok, akkor az igyekezet miatt átenged ugye?
2020. nov. 20. 11:34
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
A legnagyobb esélyed akkor van a kettesre, ha tényleg tanulsz annyit, hogy meglegyen. Hányadikos vagy, hogy ennyire nehéz a matek, hogy még egy kettes szintet se tudsz megütni?
2020. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha semmi értékelhetőt nem mutatsz számonkérések alkalmával akkor nem fog átengedni.
2020. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Keress a neten olyan videókat, ahol elmagyarázzák azt, amit nem értesz, utána meg gyakorold, amíg megy.

Meg esetleg a tanárodtól is kérhetsz plusz feladatokat, ha látja, hogy igyekszel, akkor határesetben inkább a javadra dönt!

2020. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Hányadikos vagy?


Én is sírok legbelül, mikor a matek szóba jön.


De!


Mióta megtaláltam a mateking.hu-t azóta úgy érzem, van némi esélyem az akkreditálásra (egyetemi matek, sajnos nem én vagyok a legélesebb kés a közgázon, de sokat gyakorlok, hogy ne így legyen).

2020. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy nekem ebbe az egészbe semmi beleszólasom nincs, hanem olyan egész, mint egy tárgyalás, amiben vagy felmentenek a bűneim alól, vagy nem, és minden a bírón múlik.


Irigylem azokat a diákokat, akiknek a sorsuk a saját kezükben van, mert rajtuk múlik, hogy hanyassal mennek át.


Mindegy, majd valamit kitalálok. Van is egy alaptervem.

2020. nov. 20. 12:07
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
mótvá
2020. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Mért ne lenne beleszólásod? Egyedül rajtad múlik, hogy mennyit tanulsz meg, a tanár pedig az alapján ad jegyet, hogy mennyit tudsz. Év végén pedig a jegyeid alapján tud lezárni. Az már a tanáron múlik, hogy hányasra zár le. Ha pedig csak egyeseid vannak, akkor nem fog átengedni, mert akkor mindenki mást is át kellene engednie.
2020. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!