Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit kell tenni ahhoz, hogy a...

Mit kell tenni ahhoz, hogy a tanár átengedjen egy kegyelemkettessel?

Figyelt kérdés

Tipikus szituáció: borzasztó vagyok matematikából, semmit sem értek belőle.


Hogyan tudnám elnyerni a tanár jóindulatát, hogy év végén átmenjek a következő évfolyamba?


2020. nov. 20. 11:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

De jó, hogy válaszolsz a kérdéseinkre.


Akkor én elkönyveltelek egy síró-pityorgó gyereknek.


Nincs itt semmiféle tárgyalás, meg ítélet. Ha az embernek gondja akad az életben vagy a matekozásban, akkor segítséget kell kérnie (külön matek tanár, mateking.hu stb).

2020. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Egyedül rajtad múlik"


Nem igaz, hogy rajtam múlik. Akkor múlna rajtam, ha az én tanulásom eredményének a jegyét kapnám. Ez működik pl. a történelemnél, ahol tényleg rajtam múlnak a dolgok.


A matematika nem rajtam múlik, mert tanulhatok látástól mikulásig, akkor sem lesz eredménye. Tök mindegy, mennyit tanulok, soha sem fogom megérteni a matematikát, mivel tehetségtelen vagyok hozzá, és még a magyarázatokat sem értem.


A tanáron fog múlni a dolog, hogy vajon megkegyelmez-e nekem, és ad-e egy kettest. Az ő kezében van a sorsom. Ne hazudj, hogy ez másképp van.

2020. nov. 20. 14:50
 13/20 A kérdező kommentje:

"Nincs itt semmiféle tárgyalás, meg ítélet"


De, van. Az év végi osztályzat egy ítélet lesz.


Bárcsak nekem is lenne beleszólasom.

2020. nov. 20. 14:51
 14/20 A kérdező kommentje:

"Ha pedig csak egyeseid vannak, akkor nem fog átengedni, mert akkor mindenki mást is át kellene engednie."


Ok, akkor otthagyom az iskolát.


Feleslegesen idegesítem magam. Az instagram-on elég követőm van, hogy idővel abból megéljek.

2020. nov. 20. 14:53
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd ott. Ha elmúltál már 16, akkor már felállhatsz nyugodtan, mint aki jól végezte.


Csak azután ne legyen szomorkodás, mert az insta követők mégse tartanak el (meg a szüleid is elküldenek dolgozni nyolc általánossal).

2020. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ott is hagyom. El fognak tartani, mivel egyelőre YouTube-on is csináltam már közel 30 000-es nézettséget. Majd tömegtartalmat gyártok, amire vevők a mai emberek, szerintem insta celebnek jó leszek. Van 1-2 kapcsolatom, ami segíthet ebben


Köszönöm a válaszokat, sziasztok!

2020. nov. 20. 15:07
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Szóval te is csatlakozol, vagy legalábbis csatlakozni akarsz az RBence, Szabyest és hasonló értelmi szinten lévő emberek táborába. Gyakorlatilag egy hirdető felület akarsz lenni. Komoly életcélok. Csak arra lennék kíváncsi, hogy mit fogsz később csinálni. 25-30 év múlva mi lesz veled? A youtubeot se lehet örökké csinálni. Csinálhatsz te tömegtartalmat, de abból nem lehet életed végéig megélni. A kérdésem csak annyi lenne, tényleg ennyit ér neked az egész? Tényleg egy értéktelen senkivé akarsz válni?
2020. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit fogok csinálni, de nem is érdekel. Ha szerencsém lesz, olyan népszerű leszek, hogy később is eléldegélek majd. Más esetben egy alkoholista hajléktalan leszek. Nem érdekel már.


Viszont ezt a beszélgetést be szeretném fejezni. Sziasztok.

2020. nov. 20. 15:30
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden 2.-3. tini youtuber akar lenni, biztos sok esélyed lesz:)
2020. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Átestem a holtponton, kicsit elborult az agyam ma. De átgondoltam mindent. Megtanulom a matematikát, és egy tanult sikeres ember leszek.
2020. nov. 20. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!