Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit lehet tudni az Auschwitzi...

Mit lehet tudni az Auschwitzi koncentrációs táborról?

Figyelt kérdés
Sziasztok csak annyit szeretnék kérni, ha valaki jó töriből akkor le tudná írni nekem röviden, érdekesen az Auschwitzi koncentrációs tábort? Hogy mit lehet róla tudni, mert két jegy közt állok töriből és én nem igazán vagyok jó ebből a tantárgyból, így nem nagyon tudom mit tudnék írni a prezibe mert mondta a tanár hogy készítsek egy prezit erről ami érdekes nem hosszú és nem untató, de én nem tudok ilyet írni, mert nem tudom mi konkrétan untató. Ha valaki tud segíteni, nagyon szépen köszönöm

2021. jan. 15. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó érdekes dokumentumfilm található róla a neten, szóval azok is tökéletesen elmondják a történeteket. Nézz minél többet és plusz infókat is mondj majd a prezidben:) pl egy emberről aki bekerült oda és élve kijutott. Ha gondolod segíthetek neked ebben (mármint a prezentáció kinézetében és összetételében) :D
2021. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uristen köszönöm nagyon kedves vaaagy uristeeeeeeen nekem még ezt legfeljebb holnap délig el kéne küldenem, rá tudsz érni esetleg még ma? Vagy a holnap reggel jobb lenne? Nem kéne sokat segíteni én kinézek egy-két dolgot és csak az érdekes megfogalmazásban kéne segíteni mert szlovákiai vagyok és nagyon hülyén fogalmazok de nagyon szépen köszönöm :)
2021. jan. 15. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Este rá fogok érni, addig küldd el mit szeretnél írni:D Meg mailen elküldheted a ppt-t és segítek abban is😊
2021. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm privátban esetleg leírod az elérhetőségedet? mert úgy nekem egy kicsit egyszerűbb teljesen elég ha az email címedet adod meg nem muszáj attól személyesebb ha nem szeretnéd de mégegyszer nagyon nagyon szépen köszönöm hogy segítesz nagyra értékelem nem tudom elégszer leírni, hogy köszönöm :)
2021. jan. 15. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

" érdekesen az Auschwitzi koncentrációs tábort?"


Elég abszurd az "érdekesen". Haláltáborok voltak. Mengele doktor kísérletezett a rabokon, érzéstelenítés nélkül szabta-varrta őket, folytatott kísérleteket, pl. ikreken.

A leromlott, munkaképtelen rabokat megölték, gázkamrákba vitték, vagy egyszerűen főbe lőtték őket. Nemcsak zsidókat hurcoltak oda, hanem cigányokat és egyéb nációkat is.

2021. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!