Kérlek segítsetek ebben a feladatban, nem igazán megy.2021. jan. 25. 20:07
1/1 anonim válasza:
d=300m
f=20kHz
lambda=7,25cm
T=1/f a periódusidő
v=lamda/T=lamda*f=a terjedés sebessége
t=d/v=az idő mire meghallja.