Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen izgi dolog történhet...

Milyen izgi dolog történhet egy vonaton? :))

Figyelt kérdés
Egy fogalmazást kell írjak, ami egy cselekményt mutat be a vonaton. Apa és fia utazik, és a tanárnőnek valami nagyon csavaros, nem várt esemény kell. Esetleg ötletek? (csak a téma kell, nem maga a fogalmazás)

2021. febr. 26. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Kirabolja őket egy cigány, bár ez azért egyes vonalakon várható.
2021. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer haverom szórakozott hogy kidobja a jegyem az ablakon és véletlenül tényleg kidobta. Erre én elvettem az övét és amikor jött a kaller a wécében bujkált azt mondta hívjam fel ha elment.

Fel órán keresztül ott tartottam a wécében 😃

A csavar ott volt, hogy egy idő múlva jött megint a kaller de hátulról és nem láttuk, de csak annyit kérdezett hogy új felszállók jegyeit, az nem tűnt fel neki, hogy a haverom nem ült ott mellettem első körnél úgyhogy mazlia volt megúszta.

Remélem lesz ihlet belőle.

2021. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

- Gyerek koromvan elég kövér voltam. Apámmal mentünk vonattal és nagy lendülettel ültem le és frankón le is szakadt az ülés alattam. Az egész kocsi fél órán keresztül dőlt a röhögéstől - mert persze tele volt a kocsi :D mocskosul kínos volt...


- Mellettem lévő fülkében kiabálva veszekedett egy pár. :D Az én fülkémben meg ült egy számomra ismeretlen lány akivel végig röhögtük az utat és mutogatva kommunikáltunk. Kár, hogy nem lett belőle semmi és csak az emlék maradt meg. De a történetbe beírhatod akár azt is, hogy így némán kommunikálva jöttünk össze.


-

2021. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jön a kalauz és mire apád megszólalna, te benyögöd (úgy 5 évesen), hogy nincs jegyetek és erre mindenki el kezd szakadni a röhögéstől.
2021. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!