Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történhetett meg velem...

Miért történhetett meg velem ez a nagyon ciki dolog?

Figyelt kérdés

Szóval este volt egy furcsa álmom.Valamilyen hotelben voltam táncoltam stb.

Majd az álomban ki kellett mennem wc re. Elintéztem a kis és nagy dolgomat.

Ekkor hirtelen arra ébredtem,hogy nedves és meleg alattam minden.Sajnos magam alá székeltem és vizeltem.Borzalmasan éreztem magam legszívesebben sírtam volna.Rettegek,hogy újra megtörténik.Ma nem tudom,hogy aludjak így el.Valamilyen elmebetegség okozza ezt?Sosem hallottam arról,hogy egészséges felnőtt emberrel ez törént volna..


2020. jún. 20. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Kamu!
2020. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán stressz? O.o
2020. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom nem jelent semmit. Túl mélyen aludtál, kimerítő időszak van mögötted, aztán lehet, emiatt történt. Ha visszatérő ez, akkor kezdj el gondolkodni. 1 alkalomnál felesleges, próbáld meg ezt mentálsan is elfogadni és így nyugodtan álomra hajthatod a fejed.
2020. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Néha megesik az ilyen.
2020. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is volt, hogy azt álmodtam, meghalt egy szerettem, és arra ébredtem, hogy sírok. Ugyanez erotikus álomnál is, arra ébredek, hogy elmentem. Vizelés nem volt még, de remélem nem is lesz :)
2020. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!