Rapper03 kérdése:

Minek MI? és hány százaléka?? hogyan számoljuk ki és hány százalékkal nőtt/csökkent.


matematikai kérdésem lenne itt árfolyamokról lenne szó Januárban 13.000.000

Februárban 17.000.000 ft hány százalékkal növekedett??(ez csak egy elmélet nem valós adatok)


majd utána márciusban 12.000.000 ft hány százaléka???

hogy számítjuk ki??? illetve a 13.000.000 hány százaléka 12.000.000 ft??


2021. márc. 5. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Hát, ha elmúltál 16, ami a regisztráció feltétele, akkor menj vissza ötödikbe.
2021. márc. 5. 06:13
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. márc. 5. 07:02
 3/4 anonim ***** válasza:
(a/b-1)*100
2021. márc. 5. 07:17
 4/4 anonim ***** válasza:

17/13=1,3077 => 30,77%-os növekedés


12/17=0,7059 => 29,41%-os csökkenés


12/13=0,9231 => 92,31%

2021. márc. 5. 08:22