Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban a munkáltató...

Biohazardxxx kérdése:

Németországban a munkáltató hány százalékkal rendelkezik a szabadságaimnál?

Figyelt kérdés
nekem megvannak az időpontok de már most mondták hogy az egyik nem lehetséges... a másik meg még nem tudják eldönteni. ha most egyikre sem engednek el akkor jogosan mondhatom hogy ők már az ő részüket elhasználták és most választok ujjat? gondolom azért ha már az én szabim akkor csak van beleszólásom, főleg ugy hogy minden évben az előző évi szabadságomból marad vagy 10 nap... Még csak papirt sem adnak már hogy hónapokkal előre jelezzem mikor mennék haza...

2020. márc. 1. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kaptál szerződést? Nem tudsz németül? Nem ismered a google-t? Nem tudod megkérdezni kollégáktól? Komolyan egy magyar oldalon vársz választ arra, hogy ott milyen a munka törvénykönyv??
2020. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szomszédos kérdező is olvashatná... Aki nyelvtudás nélkül akar kimenni dolgozni...
2020. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves agyas barátaim! Látom bennetek is tolong a tettvágy hogy okosakat mondjatok de ahelyett hogy szánalmas módon probálsz okoskodni és kérdésre kérdéssel válaszolsz, attól áll fel a répád....


De csak neked csak most leírom. gugliztam és nem találtam semmi erre vonatkozó dolgot, csak a szabadság mennyiségét meghatározó törvényeket. Hogy németűl tudok-e? Ha szeretnéd tudni épp most csinálom az a1.2 tanfolyamot, szóval mnimimálisan igen de sokmindent megértek és sok mindenre tudok válaszolni is amit halottam vagy olvastam már. Sajnos gusztustalan magyar, román és bulgár férgekkel dolgozok együtt és ha nem muszáj nem beszélek egyikkel sem mert hasonlóan okosak mint te.... Nem vagyok rasszista mielőtt mondanád.

A szerződésemben nincs benne ez hogy mennyivel rendelkezik ő csak a napok száma ami 24. Azért írtam ide mert ez egy olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni és gondoltam hátha van itt valaki aki németországban él, dolgozik, magyarúl beszél és hátha tud ebben a témában segíteni. szerintem nem rontottam el semmit a kérdésemmel, szimplán csak itt éled ki magad mivel a való életben jelentéktelen vagy mások szemében. Szóval ha nem tudsz semmi értelmes választ adni a kérdésemre akkor szerintem menj aludni. :) Bocs ha kicsit összevissza írtam de tudod 10 óra meló és egy jó 1,5 órás kondizás után már ilyenkorra nekem is elfárad a buksim. Jó éjt :)

2020. márc. 1. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Két hetet EGYBEN kell kiadni.

2020. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!